Bringát és centrifugát lopott egy mohácsi társasházból
2017. december 26. kedd 08:50

Vádemelést javasolnak a rendőrök annak a mohácsi férfinek az ügyében, aki ismerősét lopta meg.
Lopás miatt nyomozott a Mohácsi Rendőrkapitányság az ellen a 31 éves helyi férfi ellen, aki 2017 augusztusában bement egy mohácsi társasház udvarára, majd onnan ellopott egy centrifugát és egy kerékpárt.
Miután szóltak a tulajdonosnak, hogy valaki elvitte az udvaron tárolt holmiját, kiment az utcára, ahol felismerte egyik ismerősét a tolvaj személyében, ezért utánament, hogy számon kérje. Többször is felszólította ismerősét, hogy adja vissza neki az ellopott centrifugát és kerékpárt, azonban a férfi ennek nem tett eleget.
A rendőrök a lopással megalapozottan gyanúsítható férfit előállították, majd kihallgatták gyanúsítottként, az eltulajdonított kerékpárt és centrifugát pedig lefoglalták, és visszaadták a tulajdonosnak.
A férfi ügyében folytatott nyomozást a Mohácsi Rendőrkapitányság a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Forrás: EQM-BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szülőket ítéltek el hároméves...
- Egymás után lobbantak fel a...
- Börtönbe küldene egy brutális...
- Mészáros Csoport: nem tervezi a TV2...
- Ismét számba veszik az erdei...
- Megint pótlóbuszok járnak a pécsi...
- ICDL vizsgaközpont alakult a Pécsi...
- Lesz minden is a héten: napsütés,...
- Huszonkét határsértőt tartóztattak...
- Szabó Barbara lehet a Nemzet Szépe -...

