Több mint egy millát sikkasztott, vádat emelhetnek ellene
2017. december 13. szerda 09:37

Egy autóalkatrészeket forgalmazó pécsi vállalkozás telephelyének vezetőjeként sikkasztott el több mint 1 300 000 forintot egy helyi férfi.
Sikkasztás bűntett, csalás vétség és más bűncselekmények miatt nyomozott a rendőrség az ellen a 34 éves pécsi férfi ellen, aki 2016 júniusa és novembere között, egy autóalkatrész szaküzlet telepvezetőjeként 103 darab akkumulátort és egyéb alkatrészeket értékesített, azonban az átvett vételárral nem számolt el a vállalkozás felé.
A nyomozás során az is kiderült, hogy a gyanúsított 2017 áprilisában javításra átvett egy személygépkocsit, és annak ellenére, hogy a megrendelő előre kifizette azt, a javításokat nem végezte el, valamint a gépkocsi téli gumiabroncs garnitúráját és indítókulcsát sem adta vissza a tulajdonosnak. A gyanúsítottal szemben összesen hatrendbeli jogsértés megalapozott gyanúját tárta fel a rendőrségi vizsgálat.
A férfi ügyében folytatott nyomozást a Pécsi Rendőrkapitányság a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségnek.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Árokba hajtott, s rommá tört egy autó...
- Tragédia történt Baranyában: autóval...
- Kitart a kánikula, majd' negyven fok...
- Hatalmas, letört faágat távolítottak...
- Kommandósok csaptak le az illegális...
- Elkészült az elemzés, kiderült,...
- Megtaláltuk Pécs legkakaósabb,...
- Aknába zuhant férfi életét mentették...
- Amikor még a pécsi belvárosban is...
- Ez az oka, miért látunk kevesebb...