Összeszólalkoztak, majd kirabolta anyját egy mohácsi férfi
2018. január 03. szerda 10:30

Egy nő tett bejelentést a rendőrségre kedden délelőtt arról, hogy Mohácson a fia megtámadta, és elvette az értékeit.
A nő a rendőröknek elmondta, hogy 20 éves fiával szóváltásba keveredett, majd lefogta a kezét, és elvette tőle a mobiltelefonját, a lakáskulcsát, a gépkocsija indítókulcsát, valamint a pénztárcáját a benne lévő személyes iratokkal együtt.
A férfi a bűncselekmény elkövetését követően a lakáskulcsot és a kocsikulcsot visszaadta, majd később a mobiltelefont is visszajuttatta édesanyjának, azonban a nő személyes iratait magánál tartotta. A rendőrök a férfit elfogták, majd kihallgatták gyanúsítottként. Az eltulajdonított iratokat a rendőrök lefoglalták, és visszaadták a tulajdonosának.
A gyanúsított ellen - őrizetbe vétele mellett - a Mohácsi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomoz.
Képünk illusztráció.
Forrás: BMRFK - Fotó: pixabay
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Börtönbe küldene egy brutális...
- Szülőket ítéltek el hároméves...
- ICDL vizsgaközpont alakult a Pécsi...
- Egymás után lobbantak fel a...
- Mészáros Csoport: nem tervezi a TV2...
- Ismét számba veszik az erdei...
- Megint pótlóbuszok járnak a pécsi...
- Csaknem száz éve érkezett meg Pécsre...
- Huszonkét határsértőt tartóztattak...
- Lesz minden is a héten: napsütés,...

