Évzáró tízórait tartanak a pécsi Képtárban
2017. november 06. hétfő 14:30

Szitanyomó workshop, kakaó és kalács várja a gyerekeket, szüleiket és minden érdeklődőt november 11-én 10.00-13.00 óráig a Modern Magyar Képtárban (Pécs, Papnövelde u. 5.).
A program keretében a gyermekek játékos múzeumpedagógiai foglalkozáson vehetnek részt Fejős Miklós „Autók, kenyerek és egy tornacipő" című kiállításához kapcsolódóan.
A programra érkezőknek 10.00 órától 11-ig lehetőségük nyílik Fejős Miklós festőművész által tervezett minta nyomtatására Füzes Petra grafikus segítségével a helyszínre hozott pólóra és táskára.
10.30-kor Fejős Miklós festőművész tárlatvezetéssel egybekötött beszélgetésre várja a programra érkezőket a műveiből rendezett kiállításban. A gyermekek múzeumpedagógiai foglalkozáson vehetnek részt Vadvári Katalin vezetésével.
A gyermek/felnőtt belépőjegy 500, családi 1000 forintba kerül.
Vigyázat, a program során felbukkanhatnak Márton-napi libaságok!
Forrás: JPM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szerdán már ismét nagyon befűtenek,...
- Pontyokból érkezett utánpótlás két...
- Rengeteg pénzt fizetett vissza a MÁV...
- Szeptembertől ismét emelkedik a...
- Nem látjuk őket, de az éneküket...
- A pécsi börtönnél is működik az...
- Szerdán este minden kiderül a pécsi...
- Zivatarokra, jégesőre figyelmeztetnek...
- Kétnapos búcsúra várják a híveket a...
- Idén már 61 ember veszítette életét...