A helyi járatokon szólt az Ocho Macho: az ETK-s hallgatók lepték meg az utasokat egy flashmobbal

2017. december 29. péntek 17:30

A helyi járatokon szólt az Ocho Macho: az ETK-s hallgatók lepték meg az utasokat egy flashmobbal

Ezúttal flashmobbal lepték meg az ünnepek alkalmából a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karának hallgatói a pécsi helyi járaton utazókat. 

A hallgatók egy gitárral, három jó hangú, és még pár nagyon lelkes társukkal szálltak fel a pécsi buszokra, s az utasok nagy meglepetésére egyszer csak énekelni kezdték az Ocho Macho együttes Jó nekem című számát.

Biztosan a karácsonyi hangulatnak is volt köszönhető, hogy valamennyi meglepett utas el is sírta magát a dal hallatán, nekik biztosan feldobták a napját az eseménnyel.

A videót a hallgatók a saját Facebook oldalukra is feltöltötték, ahol a dalt szerző együttes egy rövid mondattal - „Nagyon menő, köszönjük! - kommentálta a kezdeményezést.

A jövőben még lehet számítani ilyesféle eseményekre, hiszen az embereknek nagyon tetszett, így sikeres volt az első alkalom.

PTE-ETK Flashmob





Képünkön Kollarics Attila gitározik.

D. Zs.