Nyertek és hetedikek a PVSK pólósai

2008. április 24. csütörtök 20:09

Nyertek és hetedikek a PVSK pólósai
A PVSK-Füszért Aquaprofit számára csütörtökön befejeződött a vízilabda OB I. idei küzdelemsorozata. A párosmeccs pécsi sikere után a csapat mai, szentesi győzelmével a 7. helyen zárt, most egy hónap pihenő következik a pólósoknak.

Szentes - PVSK-Füszért-Aquaprofit
9-13 (1-3, 2-3, 3-5, 3-2)

Vízilabda OB I., férfiak, rájátszás a 7. helyért, 2. mérkőzés. Szentes, 300 néző. V: Bátori, Vojvoda.

Pendola-Elektroglob-Szentesi VK: Horváth 1 - Maklári, Papp 1, Torday 1, CSENTE 4, Szabó T., Vígh. Cs: Józsa, Turzai, Döbrössy 2, Jaksa, ZSIVANOVICS, Araczky.
Vezetőedző: Berki András.

PVSK-Füszért-Aquaprofit: Gárdonyi - Bóbis 2, BERECZKI 4, Surányi, Ágner 2, Babay 1, DE BLASIO (képünkön) 2. Cs: Elekes (kapus), Seman 1, Szécsi, Kollár 1, Lukács G.
Vezetőedző: Ambrus Tamás

Gól, emberelőnyből: 12/3, ill. 10/2.
Kipontozódott: Vígh (23. p.), Döbrössy (26. p.).

Ambrus Tamás: - A „hat félidős" pécsi összecsapás után idegenben a vártnál simább győzelmet arattunk. A Szentes ellen most végre kijött az a tudáskülönbség, amelyet a szezon több meccsén nem sikerült fölmutatnunk, és amelynek főként pszichikai, morális okai voltak. Remélem, meglévő erényeinket jövőre is csillogtatni tudjuk, most azonban egy hónapos pihenőre engedtem a fiúkat. A júniust azonban végigdolgozzuk, aztán újabb négy hétre elmehetnek pihenni, augusztustól pedig ténylegesen megkezdjük a felkészülést a következő idényre.

Sz. Zs. - Fotó: Dittrich Éva