Bikiniben rohanták le a világbajnokot

2008. május 26. hétfő 15:15

A júniusi Európa-bajnokságra készülő olasz labdarúgó-válogatott edzőtáborba vonult, ám már az első nap két bikinire vetkőzött hölgy "hátráltatta" Toniékat a gyakorlásban. Lapszemle.

Olaszország

A Corriere dello Sport exkluzív fotósorozatot közöl arról a kis intermezzóról, ami a világbajnok olasz válogatott edzését zavarta meg. A Donadoni-csapat huszonnégyes keretéből tizenkilencen vettek részt a vasárnapi foglalkozáson, amikor is nem mindennapi látvány zavarta meg Toniékat.

Két alulöltözött hölgy az egyik olasz televízióban futó Lucignolo showból sztriptízt rendezett a pálya közepén. A biztonsági őrök azonnal a játékosok segítségére siettek, és megakadályozták, hogy a hölgyek teljesen megszabaduljanak ruhadarabjaitól.
 
A meglepettségen kívül senkinek sem esett bántódása, a kép(ek) tanúsága szerint Zambrottáék nagyon is élvezték a nem mindennapi tréninget.

A La Gazzetta dello Sport beszámolója szerint az olasz labdarúgó-válogatott orvosai ma döntik el, hogy Simone Perrotta utazhat-e a világbajnok együttessel a júniusi Európa-bajnokságra.

A római középpályás az Inter elleni kupadöntőn szenvedett combsérülést, azóta bizonytalan keretbeli szereplése. Amennyiben Perrottát nem taláják egészségesnek a hozzáértők, valószínűleg Montolivo nem utazik el Svájcba.


Spanyolország

Az AS Fernando Alonso bosszússágáról számol be. A kétszeres spanyol világbajnok nagyszerű pozícióban autózott a hetedik helyen, amikor a Forma 1-es monacói nagydíjon összeakadt Heidfelddel, és mire vissza tudott térni a versenybe, már több helyet hátracsúszott.

A Marca úgy tudja, hogy a Manchester United vezetői nagyon várják a Real Madrid hívását, hiszen az angol klubnál már kitalálták, hogy mit, pontosabban kiket kérnének cserébe Cristiano Ronaldóért. Nos, a portugál klasszisért ötven millió eurót, valamint Robinhót, Sergio Ramost és Diarràt vinnék a vörös ördögök.


Anglia

Frank Rijkaard karnyújtásnyira a Chelsea kispadjától - írja a Daily Star. A lap tudni véli, hogy az előrehaladott tárgyalások során a holland szakvezető nagy benyomást tett a klub tulajdonosára. Rijkaard is jól járna a Stamford Bridge-i együttessel, hiszen míg a Barcelonánál 1,2 fontnak megfelelő összeget keresett, addig Londonban négy millió ütné a markát.

Ezzel egy időben a The Sunban olyan információk láttak napvilágot, melyek szerint José Mourinho visszatérhet a londoni kékekhez, ám csak és kizárólag a portugál tréner által szabott feltételek mellett.

Mourinhónak három kívánsága lenne:
1. Az átigazolásokkal, az első csapat és az akadémia irányításával kapcsolatban is teljes szabadkezet szeretne!
2. Frank Arnesentől, az akadémia igazgatójától meg kellene szabadulnia Roman Abramovicsnak (Mourinho ellenségként tekint Arnesenre)!
3. Mourinho egykori segítőivel kezdené újra a munkát a Chelsea-nél!


Németország

A Bild beszámolója szerint Lewis Hamilton kedveséről, Nicole Scherzingerről szinte csak a futam alatt vette le a szemét a monacói nagydíj brit győztese. A Pussycat Dolls nevű lánybanda énekesnőjét egyébként a verseny alatt Hamilton édesapja gardírozta, nehogy bárki is szemet vessen a szépségre.

samsungsport