Visszatértek a pécsi betörők a tetthelyre, ahol még helyszíneltek a zsaruk - Videó!
2026. június 03. szerda 15:15

A baranyai rendőrök épp szemlét tartottak, amikor ismét feltűntek a betörők.
Bejelentés érkezett a rendőrségre arról, hogy tolvajok jutottak be egy pécsi irodába. Az elkövetők május 29-én 17 óra 30 perc és június 1-jén 8 óra 20 perc között betörték egy Lánc utcai épület bejárati ajtajának üvegét, majd öt számítógép-monitort, valamint egyéb tárgyakat vittek el. A lopással közel 200 ezer, míg a rongálással csaknem 100 ezer forintos kárt okoztak.
A rendőrök épp szemlét tartottak a helyszínen, amikor váratlanul feltűntek a feltételezett elkövetők. Három férfi ismét megpróbált bejutni a korábban megrongált nyílászárón az irodába, de arra nem számítottak, hogy rendőrökkel fogják szembe találni magukat, akik mindjárt el is fogták őket.
A nyomozók kihallgatták a 64, az 54 és az 52 éves helyi férfit, lopás miatt nyomoz ellenük a Pécsi Rendőrkapitányság.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Az összes munkást szabálytalanul...
- Ilyen volt Pécs legendássá vált...
- Szerdán is zivatarok csaphatnak le...
- Pénteken csúcsra járatják a razziát...
- Csodás égi jelenségeknek lehetünk...
- KSH: 800 ezerhez közelít a magyarok...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Drámai döntés: felfüggesztik a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...

