Négy éve porosodik egy pécsi mélygarázsban a fellbachi Jaguar
2012. január 14. szombat 17:59

Újra a belvárosi mélygarázsban parkoló Jaguárról ír a fővárosi bulvársajtó. Ezúttal a Blikk számolta ki, hogy lassan eléri a 13 millió forintot annak a német férfinak a tartozása, aki négy évvel ezelőtt hagyta autóját a patinás pécsi szálloda, a Palatinus Hotel mélygarázsában. A Jaguar S-Type ára már régóta nem fedezi a négy év alatt felhalmozott parkolási díjat, és a tulajdonos sem került elő mind a mai napig - áll a blikk.hu portálon.
A luxusautó gazdájáról kiderült, hogy a németországi Fellbachban él. Annak idején taxival hagyta el a pécsi szállodát, és nem tudni miért, de azóta sem jelentkezett a kocsiért.
Az érintett szálloda igazgatója annyit mondott a Blikk munkatársának, hogy jogi úton próbálják orvosolni a helyzetet. Ha a tulajdonos nem jelentkezik, az autó tíz év után elbirtokolható.
Forrás: blikk.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Gulyás Gergely: döntött a kormány a...
- Elhunyt a legendás pécsi tanár, Vörös...
- Hűvös éj után napsütéses, kellemes...
- Összevert egy pécsi férfi egy másikat...
- Egy hónapja nyoma veszett egy 17 éves...
- Hogyan hamisítják a buszbérletet?
- A Boban Markovic Orchestar is...
- Több mint 200 étterem várja fix árú...
- Zavaros városházi ingatlanügyletek?
- Itt a lista : így érheti el a pécsi...