Eredményhirdetés várható az Építő Vélemény-projektben
2012. január 06. péntek 12:46
Sikeresnek mondható a Patartics Zorán által életre hívott Építő Vélemény elnevezésű rendhagyó kritikai pályázat, amely a pécsi EKF beruházásait vette górcső alá. Harmincnégy szerző hatvanhat írása érkezett be a felhívásra - tudtuk az ötletgazdától.
Patartics Zorán a Pécsi Újságnak nyilatkozva elmondta, hogy a bírálóbizottság tagjai már elkészítették véleményüket a beérkezett anyagokkal kapcsolatban, a végső eredmény a következő héten válik hivatalossá.
Az építész eredetileg január második hetében kívánt eredményt hirdetni, ám új ötletként felmerült benne, hogy az EKF-hez kapcsolódó civil pályázatról való tanácskozás keretében egy közönségtalálkozón adnák át a győzteseknek a díjakat. Amennyiben a felkért személyek elfogadják a meghívást, akkor az eredményhirdetés a hónap harmadik hetére tevődne át, ha azonban nem sikerülne tető alá hozni a rendezvényt, akkor marad az internetes eredményhirdetés.
A pályázat folyamán sikerült további támogatókat megnyerni az ügyhöz, így a pénzjutalmak mellett könyvajándékot, borszelekciót, belépőjegyeket és vacsorát is nyerhetnek a pályázók.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- Orbán Viktor szerint nem érdemes...
- Hamarosan elkezdődik a csillagászati...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Érkeznek a felhők, az esernyőkre is...
- Több milliárdot elcsalt bűnbanda...
- Idős pécsi házaspár életét mentette...
- Durván emelkednek a nem védett áras...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Orbán Viktor: Brüsszelben azon...

