Átszerelte a rendszámot egy férfi Dunaszekcsőn
2017. május 31. szerda 10:43

Bontásra váró munkagép rendszámát szerelte át mezőgazdasági vontatójára egy férfi Dunaszekcsőn.
Egyedi azonosítójel meghamisítása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a rendőrség az ellen a 42 éves bajai férfi ellen, aki egy vállalkozás ügyvezetőjeként egy műszaki érvényességgel nem rendelkező traktorra szerelte át egy másik munkagép rendszámát.
A rendőrök április 20-án ellenőrizték a traktort és annak sofőrjét Dunaszekcsőn. A gépkocsivezető a rendőröknek elmondta, hogy alkalmazottként kapta meg a 42 éves férfitől a járművet azért, hogy azzal dolgozzon. A vállalkozás ügyvezetője gyanúsítotti kihallgatásán a bűncselekmény elkövetését elismerte.
A gyanúsított ügyében folytatott nyomozást a Mohácsi Rendőrkapitányság a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szorongó embereken is segít a Wing...
- Indul a Sétatér Fesztivál -...
- Ha túl sok gondolat gyűlik össze a...
- Pécsi tűzoltó lett a legjobb egy...
- Baranyai nyomozók eredtek egy nagyban...
- Férfiakat kukkolt egy férfi egy...
- Szeles, de már ismét napsütéses...
- Forgalomterelésekkel folytatódik a...
- A BAT is besegít a NAV-nak az...
- Csodás, nemes halakat telepítettek a...