Több mint félszáz határsértő ellen intézkedtek a hétvégén
2025. március 10. hétfő 08:37

A rendőrök 59 határsértővel szemben intézkedtek péntektől vasárnapig - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.
A rendőrség honlapján olvasható statisztika szerint pénteken 36, szombaton 10, vasárnap 8 jogellenesen az országban tartózkodó külföldit tartóztattak fel és kísértek az ideiglenes biztonsági határzárhoz a rendőrök.
Az ország belsejében elfogtak 5 határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén 110 határsértőt tartóztattak föl és kísértek vissza. A megelőző héten - február 24-től március 2-ig - a feltartóztatottak száma 105 volt.
A múlt héten az ország belsejében 8 határsértőt is elfogtak, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult. Embercsempészés miatt 2 gyanúsított ellen indult büntetőeljárás - derül ki a rendőrségi összesítésből.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Most már tényleg betelt a pohár,...
- Ilyen volt az 1986-os május elseje...
- A világon csak a Mecsekben...
- Nosztalgiagőzössel bejárhatjuk a...
- Figyelem, költözik az urológiai...
- Erős üzenetet küldtek Pécsre: az...
- Helyi termelőtől vásároltam...
- Nyári meleggel rúgja ránk az ajtót a...
- Továbbra is zárva egy sáv az M6-oson...
- Visszaeső drogdílert ítéltek súlyos...