Orbán Viktor: az 5 millió beoltott a következő cél
2021. május 01. szombat 15:16

A következő időszak célja nem kevesebb, mint az ötmillió beoltott magyar ember - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebookon közzétett videóüzenetben.
A kormányfő a belügyminiszterrel, valamint a külgazdasági és külügyi tárcavezetővel történt találkozása után úgy fogalmazott, vakcina van, beoltani képesek mindenkit, a siker csak azon múlik, hogy jelentkeznek-e az emberek.
"Az oltás életet ment, ne hallgassanak az oltásellenes hangokra, védjék meg saját magukat, családjukat, hozzátartozóikat, érjük el az ötmillió beoltott minél hamarabb!" - fogalmazott Orbán Viktor.
A miniszterelnök elmondta, Magyarországnak az elmúlt két hétben sikerült beoltani több mint egymillió embert, ami fantasztikus teljesítmény. Orbán Viktor köszönetet mondott az ápolónőknek, orvosoknak, háziorvosoknak és mindenkinek, aki technikailag segítette az akció sikerét.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Bólyi színjátszók elevenítik meg...
- Zárva Pécs legrégebbi zárszaküzlete -...
- Több kocsival közlekednek a Mecsek...
- Felvonták a nemzeti lobogót az...
- Bíró Zsolt (PTE): a szürkehályog ma...
- Baranyában megállt a vírus, továbbra...
- Idén is elindul a Csíksomlyó Expressz...
- Döntetlent játszott hétvégén a PMFC...
- Három autó ütközött, lezárták a 6-ost...
- Fröccsliget is lesz idén a Káptalan...

