Orbán Viktor: a gazdasági semlegesség hoz sikert
2024. szeptember 07. szombat 15:30

Gazdasági sikert Magyarországon a gazdasági semlegesség hoz majd - jelentette ki a miniszterelnök szombaton a Somogy vármegyei Kötcsén újságíróknak nyilatkozva.
Orbán Viktor azt mondta: új világgazdaság jött létre az elmúlt időszakban, ehhez alkalmazkodni kell, és új gazdaságpolitikára van szükség.
A kötcsei találkozón arról beszél, hogy ez a gazdaságpolitika milyen legyen - tájékoztatta a miniszterelnök az újságírókat.
Ennek a gazdaságpolitikának a "szíve közepe és lényege" a gazdasági semlegesség, mert meggyőződése, hogy gazdasági sikert Magyarországon a gazdasági semlegesség hoz majd - fogalmazott Orbán Viktor.
A médiának nyilatkozó miniszterelnök beszédét néhány tüntető zavarta meg, akiket az újságírók intettek csendre, hogy Orbán Viktor válaszolhasson a kérdéseikre.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Vastapssal díjazta a közönség a Pécsi...
- Orbán Viktor Mohácson: hadüzenet a...
- Már tényleg unalmas: újabb ködös,...
- Egy sebész a műtőben villogjon, ott...
- Eltűnt egy 14 éves pécsi kislány,...
- Döntött a Fidesz pécsi csoportja,...
- Vesztesekből győztesek lesznek a...
- Orbán Viktor: fel kell készülni, hogy...
- Hoppál Hunor a tévében pörköl oda a...

