Kéményseprő mentette meg egy idős asszony életét
2019. szeptember 21. szombat 12:40

A napokban Molti László, a katasztrófavédelem Komárom-Esztergom megyei kéményseprő szakembere a szomszédos házak egyikében éppen befejezte munkáját, amikor észrevette, hogy egy idős hölgy összeesett otthona udvarán.
A kéményseprő az eset láttán a kerítésen átugorva azonnal segítségére sietett. Az ájult hölgyet karjába véve visszavitte a lakásba, ahol hideg borogatással élesztgette, majd a magához tért néni instrukciói alapján beadta neki az életmentő gyógyszert.
Kiderült, a hölgy nagyon rosszul érezte magát, ezért az ötödik szomszédban lévő férjéért akart indulni, de már a kapuig sem jutott el. Az idős házaspár köszönetét fejezte ki a kéményseprőnek és a megyei ellátási csoportvezetőnek a hölgy életét megmentő, gyors segítségnyújtásért.
Képünkön: hálásan ráz kezet felesége megmentőjével otthona előtt Takács Sándor nagyigmándi lakos.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hoppál Hunor a tévében pörköl oda a...
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Tizennyolc év szünet után újraindult...
- Ötven éve adták át az uránvárosi 17...
- Még kedden is egy esős, szeles nap...
- Két baranyai várost céloznak meg a...
- Tragikus balesetben meghalt egy autó...
- Szomorúan indul a hét, úgy is...
- A Dunántúlon dőlt meg vasárnap az...
- Pótlóbuszok járnak ma estétől a pécsi...

