Bajnai nem lesz "persona non grata"?
2009. április 09. csütörtök 08:38
A szokásos kivonulásról ugyan még nem született hivatalos döntés, de szinte biztos, hogy a Fidesz és a KDNP felhagy a parlamenti kivonulással, ha Bajnai Gordon lesz a miniszterelnök - írja a lap megbízható forrásra hivatkozva.
"Nem lehet automatikusan alkalmazni a kivonulást Bajnai Gordonnal szemben is, ez túlzás lenne", "nem Bajnai Gordon mondta az őszödi beszédet" - fogalmaztak fideszes politikusok a Népszabadságnak.
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) politikusai pedig azt közölték: nyilvánvaló, hogy nem lesz kivonulás.
A Népszabadság úgy értesült: egyelőre nem döntött a Fidesz és a KDNP arról, hogy részt vesz-e kedden a konstruktív bizalmatlanságról szóló parlamenti szavazáson. A lapnak Répássy Róbert frakcióigazgató azt mondta: erről a frakció kedden alakítja ki álláspontját.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Vízbe fulladt egy férfi az orfűi...
- Hétfőn kissé enyhül a tikkasztó forróság
- Óránként akár száz hullócsillagot is...
- Egy hónapon át Kelenföld lesz a pécsi...
- Mutatjuk, merre járnak a NAV baranyai...
- Mesélnek a képek, merengünk a múltak...
- A püspöki palota, a kincstár is...
- Több, mint ötven éve költöztek be az...
- Az átlagosnál gyengébb szilvatermés...
- Ezer új autóbusszal bővítik a Volán...