Potyázni akartak Jolie-ék
2008. április 11. péntek 13:28

A tehetős páros - Pitt a férfiak, míg Jolie a nők között az egyik legjobban fizetett sztár - állítólag házról házra járt, mert nem találtak megfelelő szállást a magas árak miatt.
Angelinának az a ranch jött volna be, amelynek bérleti díja nagyjából 360 ezer forint naponta, de amikor ez kiderült, hamar odébbálltak. Egy másiknak a bérleti díját csaknem 95 százalékkal alkudták le, amiből viszont a tulaj nem kért.
Nem véletlenül garasoskodnak, hiszen a Trója sztárja a producere a Tree of Life című filmnek. Brad Pitt a gyógyszer-túladagolásban elhunyt Heath Ledger szerepét vette át, ami miatt három hónapot Texasban kell töltenie.
- A Litton House nevű birtok nagyon tetszett nekik, viszont egy hónap bérleti díját akarták kifizetni a több mint három hónapért - állította a National Enquirernek az ingatlaniroda egyik alkalmazottja.
- Jó ízlésük van, a ranch távol van a stáb lakhelyétől, ám lóversenypálya és hatalmas játszótér is van rajta.
Blikk
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hétfőn és kedden nem látogatható a...
- Eddig még soha át nem élt forróság...
- Több baranyai településen is...
- Ilyen volt a pécsi Casino, ahol pénzt...
- Magyar Péter: csökken a kormánytagok,...
- Kilencvenegy éves melegrekord dőlt...
- Magyar Péter bejelentette, hogyan...
- Nézze meg, mennyire betalált Dávid...
- Csaknem 50 ezer forintot szánunk...
- Természetközeli élménypark vár...

