Minden második szurkoló ingyen mehet a férfi kosarasok meccsére
2011. december 27. kedd 12:11
Az év utolsó bajnoki fordulójára kerül sor a férfi kosárlabda első osztályában, a PVSK-PANNONPOWER csapata a Sopron együttesét fogadja december 28-án, szerdán 18 órakor a városi sportcsarnokban.
Az egyik szponzor, a GP Consulting Pénzügyi Tanácsadó Kft. jóvoltából a Sopron elleni találkozóra minden érkező hozhat magával még egy személyt, akinek a GPC ingyenes belépést tesz lehetővé. Ráadásul minden kilátogató nyereményjátékon is részt vehet.
Ezen felül több értékes nyereménnyel is kedveskednek a szurkolóknak, főnyereményként két fő részére szóló wellness hétvégét sorsolnak ki a nyereményjátékban résztvevők között. A nyereményjáték nem csak mostanra szól, hanem a Falco KC elleni január 7-i hazai találkozóra is jut további értékes nyeremény a szponzor jóvoltából.
Forrás: pvsk-panthers.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Súlyos balesettel indult a nap,...
- A BAT is besegít a NAV-nak az...
- Orbán Viktor: a Voks 2025...
- Indul a Sétatér Fesztivál -...
- Elgázoltak egy lányt a zebrán...
- Egy hónapja hiába keresnek egy...
- Vasárnap éjfélig tart a fokozott...
- A tanévkezdésre 120 km/h-ra nő a...
- Férfiakat kukkolt egy férfi egy...
- Orbán Viktor bejelentette, mi lett a...