Kiértékelték a kérdőíveket: Ciric a PVSK szurkolók kedvenc játékosa
2012. február 07. kedd 14:18
A PVSK-PANNONPOWER decemberi kérdőíves közvélemény-kutatásának eredményéből kiderült, hogy Andrija Ciric a szurkolók kedvence.
Közel négyszázan ragadtak tollat a december 28-i Sopron elleni mérkőzésen, hogy válaszaikkal segítsék a Pécsi VSK-PANNONPOWER vezetőségét abban, hogy a szurkolói igényeket a jövőben még jobban ki tudják szolgálni a mérkőzéseken, valamint a csapat honlapján.
A kiértékelt eredmények alapján alakította ki a vezetőség a jegy-és bérletárakat, és a továbbiakban is várhatók szurkolóbarát változtatások.
A Pécsi VSK-PANNONPOWER vezetésének azon szakmai koncepciójával, hogy minél több tehetséges magyar, vagy éppen pécsi játékosra épüljön a csapat, a szurkolók 81% értett egyet, mondván, így több lehetőség jut a hazai és a pécsi születésű kosarasok számára.
Hogy mennyire kedveltek a magyar játékosok, azt a kedvencek listája is bizonyítja, Andrija Ciricet követően Eilingsfeld János és Tóth Norbert állhattak a képzeletbeli dobogóra.
A részleteket tovább olvashatják ITT.
Forrás: pvsk-panthers.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Jégeső, felhőszakadás csaphat le...
- Baranyában is megemlékeztek Isten...
- Karambol miatt félpályán halad a...
- Ismét csökkennek az üzemanyagárak kedden
- 11 milliárd forintnyi...
- Jelölt kecsegéket telepítettek a...
- Csütörtökön ismét féláron fagyizhat...
- Újra Mohács lesz a halétkek fővárosa,...
- Több mint 80 ezren vizsgáznak magyar...
- Huszonhat határsértőt tartóztattak...