Az Újpest szakít légiós futballistáival
2008. január 05. szombat 19:39
Bár nagy várakozás előzte meg a finn és a trinidadi légiós érkezését, az Urbányi István vezette szakmai stáb nem számít tovább rájuk. Az Újpest labdarúgócsapata január hetedikén, hétfőn délelőtt kezdi meg a felkészülést a tavaszi idényre.
Hétfőn délelőtt fél 10-kor a Megyeri úton kezdi meg a felkészülést az Újpest FC. A téli szünet után újra csatlakozik a kerethez Moldovan Tibor, aki az őszi szezon utolsó heteiben próbajátékon szerepelt az Újpest FC-ben, és három Ligakupa-mérkőzésen is pályára lépett, amelyeken háromszor talált az ellenfelek hálójába. A román-magyar csatárral a klub már mindenben megegyezett, a papírok aláírására, vagyis a hivatalos szerződéskötésre a jövő héten kerülhet sor.
Az Újpest FC szerződésbontást kezdeményezett két játékossal is. A finn Paulus Roiha és a trinidadi Densill Theobald ügye szintén a jövő héten zárulhat le. Mint ismeretes, Pető Tamással és Füzi Ákossal már korábban felbontotta szerződését a lila-fehér klub.
ujpestfc.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Így zajlott az élet a leghírhedtebb...
- Zárva tartanak a rendelők és a...
- BL-győztes brazil csatárt...
- Egymás után lobbantak fel a...
- Viharos nap vár ránk, de végre enyhül...
- Éjfélig kérhető a részletfizetés a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is bajba került...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

