Pénteken Cziszer Marietta nyerte facebook-játékunkat
2011. december 09. péntek 19:32
Legújabb győztesünk facebook-játékunkon Cziszer Marietta, aki három darab két személyre szóló egy-egy órás squash-belépőt nyert a Mecsek Fallabda Központba. (Kérjük őt, írjon egy visszaigazoló e-mailt szerkesztőségünknek, hogy tájékoztathassuk a jegyek átvételével kapcsolatos részletekől - cím: [email protected].)
Hírportálunkon Szilveszterig minden hétköznap nyer valaki!
Részvételi feltételek:
Nyerteseinket kizárólag a Pécsi Újság.hu rajongótáborából választjuk (azaz azok közül, akik bejelölték a facebook-on, hogy nekik a Pécsi Újság "tetszik"). Az új lájkolók is részt vehetnek játékunkban!
Vegyél részt a napi játékban, úgy, hogy jelöld be a facebookon a Pécsi Újság.hu profilján az ESEMÉNYEK között, hogy ott leszel az aktuális, napi eseményen, azaz a napi játékon, így jelezd számunkra, hogy érdekel az aznapi nyeremény!
A nyertesek nevét mindennap közzétesszük a facebookon, a Pécsi Újság.hu üzenőfalán.
Jó játékot és sok szerencsét kívánunk!
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- A Pécsett tesztelt japán tablettától...
- Idős pécsi házaspár életét mentette...
- Érkeznek a felhők, az esernyőkre is...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Több milliárdot elcsalt bűnbanda...
- Orbán Viktor szerint nem érdemes...
- Orbán Viktor: Brüsszelben azon...
- Hamarosan elkezdődik a csillagászati...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...

