Mézeskalács házikóra licitálhatnak a jótékonykodók
2015. december 15. kedd 15:49

Az Élmény Tár Tanoda útjára indította a lakHATÁS alapot, ahová azért gyűjtik a pénzt, hogy tavasszal közös lakásfelújításba fogjanak a tanodába járó gyerekek családjaival. December 24-ig lehet licitálni a szülők és a gyerekek által közösen készített Mézeskalács házikóra.
Az Élmény Tár Tanodával együttműködő családok lakhatási körülményei nagyon rosszak, a legtöbben komfort nélküli egyszobás lakásokban élnek, rossz nyílászárókkal. A családok szeretnének ezen változtatni, javítani. A Tanoda ebben szeretné őket támogatni, ezért a télen a lakHATÁS nevű alapba gyűjtenek pénzt, amelyből tavasszal közösen felújítják a családok lakásait.
A lakHATÁS alap már most sem üres, a hétvégén, az emberi jogok világnapja kapcsán megtartott Ezeregy sütivásáron befolyt bevételt is ide folyt be.
Az Élmény Táras szülők és gyerekek, közösen készítettek egy mézeskalács házikót, amely most árverésre kerül. A licitálásra december 24-én délig van lehetőség, a házikó kikiáltási ára húszezer forint.
Képünkön: Az Élmény Táras szülők és gyerekek által készített mézeskalács házikó, amelyre licitálni lehet.
Forrás: Élmény Tár Tanoda
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már tényleg unalmas: újabb ködös,...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Orbán Viktor Mohácson: hadüzenet a...
- Orbán Viktor: fel kell készülni, hogy...
- Vesztesekből győztesek lesznek a...
- Magyarországon is kimutatták az új...
- Orbán Viktor: vége annak az...
- Kocsis Máté Mohácson: a választások...
- Adni és olvasni nagyon jó! Második...
- Döntött a Fidesz pécsi csoportja,...

