Megkezdődött a bérletárusítás a Pécsi Nemzeti Színházban
2013. május 21. kedd 14:18
A mai naptól megvásárolhatják, illetve megújíthatják bérleteiket a színházbarátok a Pécsi Nemzeti Színház következő évadjára.
A teátrum folytatja sikeres kezdeményezéseit, mint például a Gyermekbérletet, vagy az "Ahogy tetszik" bérletet, sőt, ismét újabb konstrukciókkal kedveskednek nézőiknek. Lesz Kiskamasz bérlet "kicsit nagyobb" iskolások számára, Tánc és muzsika bérlet az operett, az opera és a balett szerelmeseinek, s kétféle Családi bérletet is kínálnak szombat-vasárnap délutáni előadásokkal.
A színház honlapján (www.pnsz.hu) megtekinthető a Pécsi Nemzeti Színház bérletajánlata és a jövő évad részletes műsorterve. A nyári szünet előtt még az I. Pécsi Családi Fesztivál, és a XIII. Pécsi Országos Színházi Találkozó előadásaira várnak mindenkit nagy szeretettel.
A bérletárusítás május 21-től szeptember 27-ig, a bérletújítás szeptember 6-ig tart.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Meleg, napsütéses nap vár ránk szombaton
- Ha bajba kerül az Adrián, magyar...
- Nyomtalanul eltűnt Skóciában egy...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Buszok járnak a vonatok helyett...
- Hatalmasat bukta lett a vége egy...
- Tűzhelyen felejtett olaj miatt...
- Kétnapos búcsúra várják a híveket a...
- Több mint száz épületben pusztítottak...
- Hatcsöcsű, Junoszty, Százéves: nagyon...