Logisztikai központot nyitott Pécsett a Reál
2012. március 14. szerda 09:15
Ünnepélyes keretek között nyitotta meg két új központi raktárházát a Reál Hungária Élelmiszer Kft. Pécsett és Budapesten.
A Budapesten a XI. ker. Kondorosi úton a volt Retro (Alfa) áruház helyén 6500 m2-en, Pécsett pedig a Megyeri úton lévő volt Interfruct áruház helyén 4200 m2-en megnyílt logisztikai központok fő feladata a területen lévő Reál Élelmiszer és ReálPONT üzletek ellátása mellett a független viszonteladó kiskereskedők, illetve egyéb vállalkozók C+C típusú kiszolgálása.
A raktárházak teljes élelmiszer és háztartási vegyi áru szortimenttel állnak viszonteladó partnereik rendelkezésére, emellett azonban a közeljövőben várható a lakosság felé történő nyitás is, aminek eredményeképpen a magánvásárlók is részesülhetnek a C+C nagyker nyújtotta (ár)előnyökből.
Forrás: Progresszív Magazin
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Beszóltak a barátnőjének, pisztollyal...
- Zivatarokra, sőt, felhőszakadásra is...
- KSH: már 700 ezer felett jár a...
- Itt van Marco Rossi kerete - két...
- Eltűnt egy 16 éves lány Pécsről,...
- Hó végéig lehet nevezni a Virágos...
- Magáénak hazudta a talált tárcát egy...
- Tragédia az M6-os baranyai szakaszán:...
- Elismerést vehetett át a Pécsi...
- Ennyi volt: leállnak a pogányi...