Korlátozzák a forgalmat péntektől keddig
2016. október 27. csütörtök 17:11

Pécsett a Mindenszentek és a Halottak napja alkalmából az esemény zavartalan lebonyolítása érdekében a következő forgalomkorlátozások lépnek életbe pénteken 6 órától jövő kedden 21 óráig.
Feloldják a megállási tilalmat a Siklósi úton a Kanizsai Dorottya úti kereszteződéstől számított 30 métertől a temető déli bejárata előtt 30 méterig a jobb szélső sávban, valamint a Siklósi úti Shell benzinkút déli kijáratától a temető északi kapujánál lévő gyalogátkelőhelyig.
Tilos megállni a Nagyárpádi út Faiskola utca és a Kemény Zsigmond utca közötti szakaszán.
40 kilométer/órás sebességkorlátozás lesz a Siklósi út Kanizsai Dorottya út és a temető déli kapuja közötti szakaszán.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság kéri a járművezetőket, hogy a megváltozott forgalmi rend szerint fokozott figyelemmel közlekedjenek.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pécsi gyalogosgázolás szemtanúit...
- Mesélnek a képek, merengünk a múltak...
- Mediterrán hangulat T. Varga László...
- Orbán Viktor: fel kell készülni, hogy...
- Csaknem fél évszázada nyitották meg a...
- Megérkezett az utolsó Leopard, teljes...
- Vastapssal díjazta a közönség a Pécsi...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Már tényleg unalmas: újabb ködös,...
- Orbán Viktor Mohácson: hadüzenet a...

