Ingyenes a belépés a székesegyházba advent idején
2015. november 26. csütörtök 08:30

A 13. Pécsi Advent idején újra lehetőség nyílik a Pécsi Egyházmegye megújult épületeinek ingyenes megtekintésére. Az adventi időszakban adott napokon a székesegyház látogatható díjtalanul, az altemplom bejárásával együtt, idegenvezetéssel.
Az érdeklődőket december 4-én, 5-én, 6-án, 11-én, 12-én, 13-án, 18-án és 19-én várják a Pécsi Kereskedelmi, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola gyakornokai. Gyülekezés a székesegyház nyugati kapujánál az adott időpontokban.
Az idegenvezetések délután fél 3-kor indulnak, egy alkalommal maximum huszonöt fő vehet részt az egyórás túrán. A részvételhez előzetes regisztráció szükséges, amit az adott naphoz tartozó regisztrációs linken keresztül lehet megtenni.
Forrás: Pécsi Egyházmegye
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Zivatarokra, sőt, felhőszakadásra is...
- Beszóltak a barátnőjének, pisztollyal...
- KSH: már 700 ezer felett jár a...
- Hó végéig lehet nevezni a Virágos...
- Itt van Marco Rossi kerete - két...
- Eltűnt egy 16 éves lány Pécsről,...
- Tragédia az M6-os baranyai szakaszán:...
- Elismerést vehetett át a Pécsi...
- Magáénak hazudta a talált tárcát egy...
- Ennyi volt: leállnak a pogányi...