Információs pavilon várja a turistákat a Szent István téren
2012. június 18. hétfő 17:45
A turistaforgalomhoz igazodva a TÉDÉEM PÉCS Turisztikai Nonprofit Kft. június 16-tól működteti új, kihelyezett információs pavilonját a Szent István téren. A Pécsre érkező vendégek a város főterén működő Tourinform iroda mellett ettől a szezontól kezdve már a sétatéri gesztenyefák árnyékában is tájékoztatást kaphatnak a városról.
Az új Pécs Infopontban térképekkel, kiadványokkal és friss információkkal várják a turistákat, emellett a csütörtöki és szombati városnéző programokra is lehet itt jegyet vásárolni.
Új szolgáltatással is bővül a pécsi turisztikai kínálat. Az infoponton 10 új kerékpár áll a vendégek rendelkezésére, ha kerékpáron szeretnék felfedezni a környéket, a Zsolnay Kulturális Negyedet vagy a Mecseket.
Az információs pavilon hétfő kivételével minden nap 10-18 óráig tart nyitva a turisztikai főszezonban.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Személyautóval ütközött egy...
- Kiugróan emelkedett az ipari termelés...
- Nepomuki Szent János ünnepére készül...
- Idén először kedden emelkedett 30...
- Honfoglalás, reformáció,...
- Pénteken ismét virágba borul a...
- Pécs-Villány-Mohács: szerdától...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Defekttel érkezhetnek meg szerdán a...

