Hétfőn is közlekedési balesetekhez vonultak a tűzoltók
2019. szeptember 17. kedd 10:36

A hétvégéhez képest hétfőn sem változott a tűzoltói beavatkozások tendenciája Baranya megyében, ismét közlekedési balesetekhez kellett nagyrészt vonulnia a megye tűzoltóinak.
Tegnap reggel Pécsen két személygépkocsi koccant, majd délelőtt Kozármislenyt elkerülő úton két autó ütközött úgy, hogy az egyik jármű az út melletti árokban állt meg.
A pécsi hivatásos tűzoltók tűzoltókészülék fedezete mellett az autókat átvizsgálták, áramtalanították.
Személyi sérülés ezekben az esetekben nem történt.
Délután Várad-Váradújpusztán egy személygépkocsi és egy nyerges vontató ütközött. A személyautóban egy fő utazott, akit könnyű sérülésekkel a kórházba szállítottak.
Késő este pedig Szigetvár - Zsibót külterületén egy autó az árokba hajtott. A gépjárműben két személy utazott, akik könnyű sérüléseket szenvedtek, őket is kórházba szállították.
Mindkét esetben a szigetvári hivatásos tűzoltók vonultak, sugár fedezete mellett átvizsgálták, majd áramtalanították a sérült járműveket.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Döntött a Fidesz pécsi csoportja,...
- Baleset miatt teljes útzár van a...
- Lángolt két garázs Baranyában,...
- Aki nagyon unja már a borult, ködös...
- Egy héten át tartó rendőrségi razzia...
- Dr. Papp Lászlóra emlékeztek a PTE...
- Iszapömlés: tíz vádlottat mondtak ki...
- Pécsi gyalogosgázolás szemtanúit...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Változott a buszok menetrendje, már...

