Egy hónapon keresztül lopott egy belvárdgyulai házból a betörő
2022. január 02. vasárnap 11:06

A feltételezett elkövetőt a bejelentés napján el is fogták a rendőrök - olvasható a police.hu oldalon.
Egy férfi arról tett bejelentést a rendőrségre, hogy 2021. december eleje és 2022. január 1-jén 14 óra között Belvárdgyulán valaki bement a lakatlan családi házának udvarára, majd betörte az ablakot, és elvitt több járólapot, egy porcelán dísztárgyat, egy kabátot, valamint műszaki cikkek is eltűntek a szobából.
A rendőrök beazonosították, és még aznap elfogták az elkövetéssel gyanúsítható 19 éves helyi férfit. Előállítását követően kihallgatták, ahol elmondta, hogy az építkezés idején ő segített bevinni a járólapokat, így pontosan tudta hol vannak. Vitt magával létrát, majd apránként kihordta a lapokat, és egy ablakot is kitört, így jutott a szobába.
Ellene lopás miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság.
Képünk illusztráció.
EQM - police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Visszakapta az ellopott szivattyúját...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hol csobbanhatunk Baranyában?...
- Átvette a jelképeket a Pécsi...
- Egy évre befagyasztják az...

