Visszakapta az ellopott szivattyúját a baranyai gazda
2026. június 26. péntek 11:30

Csányoszró külterületén található dinnyeföldről loptak el június 23-án egy öntözéshez használt 70 ezer forint értékű szivattyút.
A sellyei rendőrök rövid időn belül azonosították a feltételezett elkövetőt.
A 28 éves helyi férfit elfogták és előállították, majd kihallgatták. A lopott szivattyú is előkerült, így azt lefoglalták, majd visszaadták a tulajdonosának.
A gyanúsított ellen lopás miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Visszakapta az ellopott szivattyúját...
- Átvette a jelképeket a Pécsi...
- Újraiparosítás a PANNOVA Ipari Parkban
- Idén is lesznek magyar rendőrök az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Sokáig mérnöknek készült az ország...
- Egy évre befagyasztják az...

