Az adórevizorok is Valentin-napoznak - Pécsett is
2019. február 11. hétfő 11:52

A NAV baranyai munkatársai ezen a héten Drávaszabolcson, Harkányban, Mohácson, Sellyén, Szederkényben, Szigetváron, valamint a megyeszékhelyen végeznek ellenőrzéseket.
A vizsgálatok során a számla-, és nyugtaadást, a foglalkoztatást, az online pénztárgép használatát, valamint a forgalmazott áruk eredetét ellenőrzik. Ahol a pénztárgép által továbbított adatok ezt indokolják, ott forgalomszámlálásra is sor kerülhet.
A hivatal munkatársai kiemelten vizsgálják a kiskereskedőket, ruhakereskedőket, és az italkereskedőket.
A szerelmesek ünnepéről sem feledkeznek meg az ellenőrök. A revizorok megjelenhetnek az ajándék és édességkereskedőknél, a virágárusoknál, a piacokon, közterületeken értékesítőknél valamint a vendéglátóhelyeken.
A megyében továbbra megjelenhetnek az építkezéseken a hivatal munkatársai, és a dolgozók foglalkoztatását ellenőrzik.
Forrás: NAV
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szerdán már ismét nagyon befűtenek,...
- Pontyokból érkezett utánpótlás két...
- A pécsi börtönnél is működik az...
- Szeptembertől ismét emelkedik a...
- Rengeteg pénzt fizetett vissza a MÁV...
- Elgázoltak egy idős asszonyt...
- Nem látjuk őket, de az éneküket...
- Zivatarokra, jégesőre figyelmeztetnek...
- Négy héten át Kelenföld lesz a pécsi...
- Még mindig zárva egy sáv az M6-oson...