A gyógyfürdőben vegzált egy vendéget egy nyugdíjas házaspár
2022. január 01. szombat 11:31

A siklósi rendőrök befejezték a vizsgálatot annak a házaspárnak az ügyében, akik azt feltételezték a sértettről, hogy ő lopta el az értékeiket Harkányban.
Személyi szabadság megsértése és tettleges becsületsértés miatt nyomozott a Siklósi Rendőrkapitányság egy 66 éves férfi, valamint 63 éves felesége ellen.
A megalapozott gyanú szerint 2021. december 2-án délután Harkányban, az egyik gyógyfürdőben a nő megragadta egy másik vendég karját, a férje pedig a vállát, majd akarta ellenére berángatták a medencetérben egy padhoz.
A padnál a nő levette a sértett vállán lévő táskát, és azt a többi vendég előtt a férjével átkutatták, annak tartalmát kiszórták azért, mert azt feltételezték, hogy a táskájukból eltűnt tabletet, valamint szemüveget ő lopta el.
A rendőrök a nyomozás során beszerzett adatok alapján a házaspár mindkét tagját kihallgatták gyanúsítottként. Az ügy vizsgálatát befejezték, és az iratokat a napokban átadták az ügyészségnek.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Két motorkerékpáros ütközött össze...
- Igazi strandidő várható kedden is jól...
- Egészségügyi dolgozókat tüntettek ki...
- Ha kell, kétszer is csenget Jordanov...
- Zárva tartanak a rendelők és a...
- Így itassuk a madarakat a nyári hőségben
- Kiskacsákat mentettek meg a pécsi...
- Nyolc előadással várja a publikumot a...
- Karambollal indult a vasárnap, mentők...
- Komár, Demjén, Charlie és a többiek:...