Újabb áldozatot emeltek ki a Dunából, Kulcsnál
2019. június 04. kedd 18:21

A múlt szerdai dunai hajóbaleset újabb áldozatát - egy dél-koreai férfi holttestét - találták meg a Fejér megyei Kulcsnál kedden - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: a Dunából délután kiemelt holttestet azonosították. A hatóságok továbbra is keresik az eltűnteket a folyó teljes déli szakaszán.
Múlt szerda este nem sokkal 9 óra után a Margit hídnál a Viking szállodahajóval ütközött a jóval kisebb, dél-koreai turistákat szállító Hableány turistahajó, amely másodpercek alatt elsüllyedt. Hét embert a környező hajókon utazók kimentettek, hét dél-koreai állampolgár holttestét pedig még aznap megtalálták, 21 ember eltűnt.
Hétfőn két ember, kedden - a hajóroncsból kiemelt áldozattal együtt - két ember holttestét találták meg, így jelenleg még 17 embert keresnek.
MTI - Fotó: MTI/Balogh Zoltán
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Négyes karambol miatt lezárták a...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Itt a fordulat: eső, szél, lehűlés...
- Megadták a kilövési engedélyt, a...
- Visszatért Pécsre Páva Zsolt:...
- TCR World Tour: Michelisz Norbert...
- Egy hónapon át tartó razziába kezd a...
- Orvosi bravúr Pécsett: egy teljesen...
- Még egy hétig nem a Keletibe érkeznek...
- Egy héten át razziáznak a rendőrök az...