Még több parkolóhely épül a Liszt Ferenc-repülőtéren
2017. május 12. péntek 14:30

Újabb ezer parkolóhellyel bővíti a parkolóhelyek számát a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér üzemeltetője közel egymilliárd forintból.
A Budapest Airport pénteki, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint az új parkolóhelyeket az Aeropark régi területén alakítják ki mintegy 3 millió eurós, közel egymilliárd forintos beruházással. Ez része a repülőtér BUD 2020 fejlesztési tervének, amelynek keretében mintegy 50 milliárd forintot költenek a repülőtér korszerűsítésére.
Az új parkolót, amelyet a nyári utazási csúcsszezonban már birtokba vehetnek az autósok, újabb 150 méternyi fedett gyalogjáró köti össze a terminálhoz vezető, már átadott gyalogjárókkal.
Az új parkoló átadása után 4 700, különböző kategóriájú új helyet kínál az autósoknak a Budapest Airport.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Érkeznek a felhők, szerdán már az eső...
- Költségvetési csalás miatt ítéltek el...
- Októberre befejeződik a Pécsi...
- A világ érdekes, fedeztessük fel a...
- Összecsomagoltak a mohácsi rendőrök,...
- Ez volt Baranyában a legszárazabb...
- Széchenyi-díjat kapott Boros János, a...
- Álomházasságot dúlt fel Ördög Nóri
- Nyárias idővel kezdődik a hét, aztán...
- Karambol miatt teljes útzár van a...