Kamionok ütköztek össze az M0-áson
2011. január 18. kedd 07:23
Két kamion ütközött össze az M0 autóúton Szigetszentmiklósnál kedden kora reggel, a balesetben egy ember életveszélyes, egy másik súlyos sérülést szenvedett, az érintett útszakaszon teljes útzár mellett helyszínelnek - közölte Kovács Viktória, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Egy román kamion eddig ismeretlen okból nekiment az előtte haladó bolgár kamionnak. A román kamionban utazó két személy sérült meg.
A baleset az M0-ásnak az M5-östől az M7-es felé tartó szakaszán történt, a 19-es kilométernél, az érintett szakaszt teljes szélességében lezárták. A forgalmat a 22-es kilométernél az ócsai útra terelik, majd Csepelnél lehet visszatérni az M0-ásra.
Kovács Viktória elmondta: a rendőrség arra kéri az autósokat, hogy ha tehetik, kerüljék el az érintett útszakaszt, mert a reggeli órákban nagy torlódások alakulhatnak ki.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Több mint félezer helyre riasztották...
- Nem tudott belenyugodni a szakításba...
- Szili Katalin: az unió nem foglakozik...
- Katasztrófa sújtotta területté...
- Őri Lászlót választották a Baranya...
- Kemény ellenőrzésekre számíthatnak a...
- Pécsi Arcok - Szilágyi Omer: a...
- Ahol a pécsi munkásosztály még...
- Szeptembertől tovább emelkedik a...
- Fehérre festik a síneket a pécsi...