Hat holttestet emeltek ki a Dunából - Egyikük sem a hajóbaleset áldozata
2019. július 24. szerda 12:49

A Hableány május 29-én történt tragédiáját követően a dunai hajóbaleset áldozatai után kutatva a rendőrség eddig hat olyan ember holttestét találta meg, akik nem a hajókatasztrófában vesztették életüket - írja a 168 óra.
A holttestek Budafok térségében, Dunaújvárosnál, Érd térségében, a Csepeli révnél, Szigetszentmiklósnál és Dunaharasztinál kerültek elő.
A hat elhunytból öt személyazonosságát már megállapították, egy ember azonosítása folyamatban van.
Magyarország történetének legnagyobb polgári hajókatasztrófája óta majdnem két hónap telt el. A Hableány sétahajó május 29-én süllyedt el a Margit hídnál, miután összeütközött a Viking Sigyn szállodahajóval.
A fedélzeten 33 dél-koreai turista és a kéttagú magyar személyzet tartózkodott. Mindössze heten élték túl a balesetet. 27 áldozatot megtaláltak és azonosítottak, egy nőt még nagy erőkkel keresnek, egészen Mohácsig tart a kutatás.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Boltba indult, aztán nyoma veszett...
- Pótlóbuszok járnak Villány és Mohács...
- Szijjártó Péter Pécsett: a magyar...
- Tovább épülhet a M60-as sztráda:...
- Figyelem! Már csak két hét van az...
- Áprilisban is olcsóbban tankolhattunk...
- Újra Mohács lesz a halétkek fővárosa,...
- Hétfőtől már naponta utazhatunk...
- Hatalmas balhé volt Pécsett:...
- Mától új kedvezményekkel itt a T-Home!