Három koncertet rendeznek idén a Balaton közepén
2017. július 26. szerda 08:30

A Stereo MC's brit hiphop csapat, az Alma együttes és a Tankcsapda ad koncertet idén a Balaton közepén, a Nagyon Balaton rendezvénysorozat keretében megvalósuló kompkoncerteken.
A koncertek az Alma zenekar esetében egy, a másik két előadónál két komp fedélzetén zajlanak. A vízi járművekre Tihanyban lehet felszállni és a vízen kapcsolódnak össze, majd a koncertek végén kiteszik az utasokat - közölték a szervezők az MTI-vel.
A 2014 óta futó kompkoncertek első nemzetközi előadójaként fellépő Stereo MC's július 28-án zenél a Balatonon, az Alma zenekar augusztus 25-én száll vízre, a Tankcsapda pedig szeptember 16-án lép fel.
A koncertek után a kompok Szántódon és Tihanyban is kikötnek, így mindkét oldalon lehetőség van a kiszállásra.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Vége szakad a kánikulának, hidegfront...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Idén is százezerek érkeztek a...
- Megvan a pásztorkutyák baranyai...
- Baleset miatt teljes útzár van a 6-os...
- Hol csobbanhatunk Baranyában?...
- Tízmilliókat keresett egy baranyai...
- Szili Katalin: a nemzet, amely...
- Nyugdíjas tűzoltó ezredes oltott egy...
- Szorult helyzetbe került vércsefiókát...