Dokumentumfilm készül Marian Cozmáról
2009. március 12. csütörtök 08:54
Dokumentumfilmet forgat Marian Cozma tragikusan elhunyt veszprémi kézilabdázó pályafutásáról Kálomista Gábor, számos magyar film producere, akivel interjút közölt a Magyar Nemzet.
Az ötlet sajnos adott volt azzal, hogy ezt a remek fiatalembert brutálisan leszúrták - mondja Kálomista Gábor.
A filmproducer szerint "amikor ártatlan külföldi sportolókat le lehet szúrni Magyarországon, majd utána megkezdődhet egy olyan szerecsenmosdatás, amelynek szemtanúi vagyunk, a társadalom azon részének, amely ezzel nem ért egyet, valamilyen felületet kell biztosítani".
Kálomista Gábor a film elkészítésének célját így fogalmazza meg: azért készül a film, hogy objektíven bemutassa legendák és mendemondák nélkül a valóságot.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Felhőtlen, napos, nagyon meleg nap...
- Csaknem másfélmillió gyermek...
- Frissen végzett rendőrök álltak...
- Kommandósok csaptak le az illegális...
- A püspöki palota, a kincstár is...
- Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú...
- Hatalmas füst borította be Pécset -...
- Vandál pusztított el egy facsemetét a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Háromszázezret talált egy szekszárdi...