A pályaválasztást segíti az Educatio oktatási szakkiállítás
2019. január 10. csütörtök 15:02

A pályaválasztás meghatározó az ember életében, ebben segít a 19. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás - mondta Bódis József (képünkön), az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) oktatásért felelős államtitkára csütörtökön Budapesten, a kétnapos rendezvény megnyitóján.
György László, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) gazdaságstratégiáért és szabályozásért felelős államtitkára arról beszélt, sokan távolabb élnek a továbbtanulási lehetőségektől, a kormány ezért hozta létre a Tanítsunk Magyarországért! programot, amelynek keretében egyetemi hallgatók karolhatnak fel gyerekeket.
Maszlavér Gábor, az Educatio kiállítás főszervezője közölte, az érdeklődők száma folyamatosan nő, az idén 50-55 ezer látogatóra számítanak.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nyári meleggel rúgja ránk az ajtót a...
- Ingyenes a parkolás Pécsett az...
- Nosztalgiagőzössel bejárhatjuk a...
- A világon csak a Mecsekben...
- És akkor Pécsett egyszer csak Kádár...
- Erős üzenetet küldtek Pécsre: az...
- Már most megkezdődik a szúnyogok...
- Helyi termelőtől vásároltam...
- Figyelem, költözik az urológiai...
- Csütörtöktől ismét a Keletibe...