Végleg távozik műsorából Stohl?
2009. december 29. kedd 12:05

A Stohl András 1997 óta a csatorna márkajegyének számít. A Reggeli mellett az RTL valóságshow- és vetélkedő műsorainak porondmestereként is remekelt, a Való Világ, a Survivor, a Szombat esti láz és a Csillag Születik is az ő vezénylete alatt zajlott, legutóbbi Ördög Nórával karöltve - írja a TV24.
Stohl állítólag egyre nehezebben viseli a Reggeli miatti koránkelést, a műsor miatt már több mint tíz éve kellett összegyeztetnie időbeosztását színházi és egyéb elfoglaltságaival, valamint a családjára is szeretne több időt szentelni.
A hihetetlen munkabírású színészt a csatorna lapinformációk szerint elengedte, ám más produkciókban továbbra is igényt tartanak rá. Nagy valószínűséggel ő lesz a jövőre induló giga költségvetésű X-factor tehetségkutató műsorvezetője is. Akik kedvelték Stohl András reggeli ébresztését, egy ideig még láthatják őt a képernyőn, búcsújának pontos időpontja még egyeztetés alatt áll.
TV24 - Illusztráció: MTI-Kálmándy Ferenc
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Eltűnt egy tizenkét éves kislány...
- Baranyában is jelentősen emelkedett a...
- Gyerekeket rabolt ki egy férfi...
- Elképesztő mennyiségű palackot,...
- Késéssel közlekednek a vonatok a...
- Elloptak egy virágosdézsát egy pécsi...
- Két autó ütközött Pécsett, a mentők...
- Még pár napig lehet jelentkezni a...
- Vasárnapig tart az országos...
- Szijjártó Péter: Ukrajna jelenleg a...

