Vége: szakított a sztár-álompár?

2009. március 09. hétfő 12:06

Vége: szakított a sztár-álompár?
Kapócs Zsókát és Kamarás Ivánt színészi álompárként tartják számon a hazai közéletben. A szépségkirálynőből lett színésznő és színész kezdetben sokáig titokban tartották szerelmüket, de a mostani nehéz időszakról sem beszélgetnek szívesen - olvasható a STOP oldalán.

Színházi körökben már régóta köztudott, hogy az álompár kapcsolata zátonyra futott. Mostanra azonban biztosra vehető: vége Kapócs Zsóka és Kamarás Iván kapcsolatának. A lap értesülései szerint több hónapja nem alkotnak egy párt.

"A közeli ismerősök, barátok már régóta tudják, hogy nincsenek együtt. Az ő életükben is fontos volt az a látszat, amit a külvilág lát. Ezért igyekeztek titkolni szakításukat is, csakúgy, mint szerelmük kezdetét" - nyilatkozta egy neve elhallgatását kérő közeli barát.

STOP/Napi Ász - Fotó: Velvet