Sofőrszolgálatot indít a rapper
2008. március 17. hétfő 10:42

A celebek nem szeretnek kocsi nélkül buliba menni, mert az nem trendi, taxival hazamenni pedig még nagyobb szégyen. Ezért a csillagok mindenféle lelki nehézség nélkül bevágódnak a volán mögé, és általában le is fülelik őket a rend éber őrei.
Diddy-t (képünkön) akkor szállta meg az ihlet, amikor az általa reklámozott vodka díszbemutatóján látta Parist négykézláb bemászni az autójába. Az elmélete szerint telefonon lehetne megrendelni a sofőröket, akik maximum egy óra alatt a helyszínen lesznek, hogy hazafuvarozzák a kábult hírességeket.
Ha korábban jött volna az ötlet, akkor Lindsay, Paris, Nicole Richie, Kiefer Sutherland és Michelle Rodriguez is megmenekült volna a rácsos háztól.
Puffy új cége már a sokadik a sorban. Kezdetben csak lemezkiadója volt, majd divatcége. Mára viszont az üdítőitaltól a kutyanyakörvig mindent gyártanak Sean John márkanév alatt.
Egy ideig viszont szüneteltetni szeretné a rapper karrierét, mert nagyon tetszik neki a filmek világa. Már több filmben is szerepelt, de igazi főszerepet még sosem kapott. Pedig örülne neki, ha az ő nevével adnának el egy mozit.
Netbulvár
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egyre hidegebbre fordul, ködös napunk...
- A Dunába és Külső-Bédába is...
- Enyhített a bíróság a zalai ál-Jézus...
- Késsel támadó dohánybolti rablót...
- Újabb elfogások: futószalagon...
- Pécsett is épülnek új lakások...
- Októberben csökkent a hideg...
- Baranya kincseiből kaphatunk ízelítőt...
- Szerdától 2, 3 millió ember számára...
- Több mint fél évszázada kezdték...

