Sex Pistols: jubileumi koncert
2007. október 14. vasárnap 21:39
A punkbanda összeállásának híréről egyébként már régóta duruzsolnak, de mostanra a frontember, Johnny Rotten (vagyis John Lydon) is megerősítette a hírt a NME.com oldalán. "Talán mert mindannyian londoniak vagyunk, de azt hiszem, nem is létezne a Sex Pistols a régi kedves London városa nélkül" - így kommentálta a koncert helyszínének választását az énekes.
A Sex Pistols 1975-ben alakult meg Londonban, majd alig három évre rá, 1978-ban döntött a feloszlás mellett. 1996-ban állt újra össze a banda, utoljára pedig 2003-ban koncertezett a négyes. A tervek szerint most a még élő tagok közül mind a négyen - John Lydon, Steve Jones, Paul Cook and Glen Matlock - színpadra lépnek ezen a különleges estén.
A Never Mind The Bollocks 1977-ben látott napvilágot, és mai napig a rocktörténelem egyik meghatározó korongja. Többek között ezen a lemezen találhatók meg a God Save The Queen, az Anarchy In The UK vagy a Pretty Vacant című klasszikus Sex Pistols-számok. A hírek szerint a jubileumi koncerttel egy időben pedig a lemez is újrakiadásra kerül.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A tavalyi áron szerezhetjük be a...
- Mentesítő járatokat indít a MÁV...
- Szerdán indul a viharjelzés a tavakon
- Szinte hihetetlen: szerdán már...
- Menyhalakból ékezett utánpótlás a...
- Egy baranyai várost céloznak meg...
- Így zajlottak anno a nagyheti...
- Nézőpont: hatvanhat...
- Fáklyás zarándoklat indul a...
- KSH: negyedével emelkedett a...

