Sebeők János nevelőszülő lett
2008. július 21. hétfő 16:28

- A trópusi őserdők veszélyeztetettségére akartam felhívni a figyelmet, ami sajnos még ma is nagy probléma. Az álzöld filozófia ellen tüntettem, ami pusztításhoz vezet. A filozófus elmondta, ő is, mint mindenki más, számot vetett az életével a kerek évfordulón, és arra jutott, hogy drasztikus változásokra van szüksége.
- Még egy év könnyedséget engedélyezek magamnak. Készítek egy lemezt, ami ugyan pénzt nem fog hozni, de nagyon szeretem, könnyed, vidám dalok lesznek rajta. Ez az előzménye lesz a nagy visszavonulásomnak. Érik bennem a gondolat, hogy eltűnök a világ szeme elől - mesélte.
János, hogy nyomatékot adjon szavainak, egy nagy, felelőségteljes döntésre szánta magát.
- Bár nem akartam családot alapítani, most mégis megteszem. Megosztom a gondjaimat egy társsal, aki nem ember, még csak nem is emberszabású. Platón, a teknős rokonlélek, lassútermészetű, akárcsak én. Egy napon születtünk, július 20-án, csak ő kicsit később, 1985-ben. Az író felesége, és barátai körében fogadta örökbe Platónt. A jeles eseményen részt vett Ricsi bohóc, és természetesen János jóbarátja, Kiszel Tünde, és lánya, Donatella is.
Ma.hu - Fotó: metamato.com
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Három éve várja a vevőket az új pécsi...
- Lezártak egy sávot az M6-oson és az...
- Tetőzik a Duna Mohácsnál, gyorsan...
- Három pécsi drogdílert is...
- Robbanás volt Pécsett, a Király...
- Elhunyt Bogdán László, Cserdi...
- Mindössze jó hal, paprika, hagyma és...
- Tűzoltók leptek el egy baranyai kórházat
- A buszon sodort egy vidítót egy pécsi...
- Közösségi szolgálatot végző diákok...