Polgár Kriszta döntött: kés alá fekszik

2009. március 05. csütörtök 16:58

Polgár Kriszta döntött: kés alá fekszik
Polgár Kriszta más bombázóhoz hasonlóan kés alá fekszik. A szőke szépség azonban nem szépészeti beavatkozás miatt kerül műtőasztalra. A szépségkirálynő komoly gondokkal küzd - tudta meg a Napi Ász.

Krisztina hosszú évek óta szenved garatmandulájától, így úgy döntött végleg megszabadul tőle.

- Körülbelül hat éves korom óta vannak vele problémáim. Akkoriban azt mondták az orvosok, hogy még várjunk a műtéttel. Mára azonban tarthatatlan a helyzet. - mesélte Zimány Lindának a szépség, aki szomorúan vallotta be, sajnos egész szervezete megsínyli az állandóan gyulladt mandulák jelenlétét.

Kriszta elmondta, két hete folyamatosan beteg és nem tud meggyógyulni, bármit tesz, ezért döntött úgy, hogy végre rászánja magát a beavatkozásra. Azt egyelőre nem tudja, altatással vállalja-e a műtétet vagy inkább bódított állapotban vág neki; egy dologban biztos csupán: nagyon fél!

- Akkor voltam utoljára kórházban, amikor megszülettem! - tudtuk meg végül Krisztától, akinek rettegése így már tökéletesen érthető, félelmét pedig csupán az a remény enyhíti: lehet, hogy egy barátnője is vele tart a kórterembe, hiszen az említett hölgyet is mandulája sanyargatja.

Napi Ász - Fotó: Index