Ördög Nóra az állatok jogaiért harcol

2010. január 25. hétfő 12:30

Ördög Nóra az állatok jogaiért harcol
Új jótékonysági megmozduláshoz adta a nevét Ördög Nóra. Az RTL Klub közkedvelt műsorvezetője több hírességgel karöltve gyűjt pénzt egy állatmenhely létesítésére - írja a TV24 nevű portál.

A sztár más hírességekkel fogott össze egy nemes cél érdekében: amellett hogy a német juhász kutyák megmentését szorgalmazzák, egy állatmenhely létesítéséhez is tőkét gyűjtenek egy közös naptár bevételeiből.

- Fontos, hogy az emberek átérezzék a kutyatartás felelősségét és többet foglalkozzanak a kedvenceikkel - mondja Nóra. - Felelős gondolkodás, felelős állattartás kell. Tehát az ember csak akkor vállalkozzon arra, hogy otthont ad egy házi kedvencnek, ha tényleg van rá ideje, ha tud vele eleget foglalkozni. Ne az legyen, hogy a kutyus egész nap egyedül marad a négy fal között, bezárva.

- Az új állatotthon megfelelő életteret biztosítana a kutyáknak, és alkalmas volna rendezvények, oktatások lebonyolítására, ahol már kisgyerekekkel is meg tudnák értetni, mi is az a felelős állattartás - vélekedik a híresség.

TV24 - Fotó: csakcsajoknak.hu