Mendes ruha nélkül védi az állatokat

2008. december 15. hétfő 17:36

Mendes ruha nélkül védi az állatokat
Eva Mendesnem viccel, ha állatvédelemről van szó. A szexi színésznő minden ruhájától megszabadult, hogy reklámozza a PETA szőrmeellenes akcióját - írja a Blikk.

A sztár ezzel csatlakozott azoknak a hírességeknek a sorához, akik óriásplakátokon hirdették: „inkább meztelenül járnak, mint szőrmében".

Eva a szervezetnek adott interjúban elárulta: nem mindig figyelt arra, mit vesz fel. Amikor első filmje premierjére ment, egy szőrmekabátban lépett a vörös szőnyegre.

A PETA másnap egy levelet írt neki, melyben figyelmeztették, hogy választása nem volt túl szerencsés. A színésznő azóta mindig figyel arra, mit vesz fel, és ha egy divattervező szőrméből készült ruhát ajánl fel, azt határozottan, de udvariasan visszautasítja.

Kép és szöveg: Blikk