Mary Zsuzsi ifjú barátját edzi
2009. január 31. szombat 12:47

Sokakban visszatetszést kelt Mary Zsuzsi, és a nála negyven évvel fiatalabb Kis Tamás kapcsolata. A táncdalénekesnőt azonban egyáltalán nem érdeklik a rosszalló hangok, olyannyira, hogy legutóbb az Esti Frizbi felvételén kamerák előtt teregette ki szerelmi életük legintimebb részleteit.
- Csodálatosan alakul a kapcsolatunk, a szex pedig egyenesen fantasztikus. Van mit mutatnom Tamásnak! Nyolc órán keresztül szexelünk. A hancúrozást egy kád vízben kezdjük. Az előjátéknak két-három órán át kell tartania, különben semmit sem ér - mondta.
- Aztán jöjjön, aminek jönnie kell, utána pedig visszabújunk a kádba, a habok közé - ecsetelte az éltes énekesnő a hosszantartó légyott részleteit, majd hozzátette: - Sajnos nem lakunk együtt, hetente egyszer találkozunk csupán. Alig várom a hétvégét, hogy mehessek Tamáshoz, vagy, hogy ő jöjjön hozzám.
Úgy látszott, a pikáns beszámoló cseppet sem feszélyezte a stúdióban ülő Tamást, annak ellenére sem, hogy a fiatalember saját bevallása szerint eddig nem szerzett sok tapasztalatot a testi örömökben - írja a Bors.
- Nem vagyok olyan ember, aki egyből ledönt egy nőt. Zsuzsival is csak három hét után feküdtünk le. Egyébként nekem ő az első, vele vesztettem el a szüzességemet - tette hozzá Tamás.
Kép és szöveg: BorsOnline
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Faggyal, havazással és széllel...
- Szilveszter előtt is akcióznak a NAV...
- Szijjártó Péter: 2026-ban sem fogunk...
- Tömegkarambol miatt lezárták a Tüzér...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- A Pécsi Egyházmegyében a...
- Fontos határidő közeleg, autósok...
- Másfél hónapig változik a pécsi IC-k...
- Pécsi nyomozók részvételével csaptak...
- Duplájára emelkedik jövőre a családi...

