Magyar szeretője is volt Diananak!
2008. január 22. kedd 23:57

- Diana hercegnő legszenvedélyesebb szeretője voltam - mesélte Jacques Zolty, neves tervező és fotós a német RTL-en futó Exclusiv című sztármagazinban. Diana 1996-ban ismerkedett meg Zoltyval, aki meghívta a hercegnőt St Barths szigetén fekvő luxusvillájába.
A férfi elmesélte, hogy Diana nagyon boldogtalan volt akkoriban.
- Ugyan mindig is sok férfi volt körülötte, de alapvetően nagyon magányos volt. Kevés férfi adta meg neki azt a szenvedélyt, amire vágyott. Én magyar gyökerekkel rendelkezem, szenvedélyes vagyok, mellettem egy percig sem unatkozott.
- Jó volt vele, bájos nő volt, szeretett nagy lábon élni, ahogyan én is. A szexet is szerette, a róla szóló hírekkel ellentétben egyáltalán nem volt prűd vagy fantáziátlan. Máig is eszembe jut, hogy ha velem töltötte volna a halála előtti nyarat, talán még ma is élne - mesélte el Zolty.
Bors
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nagy kiterjedésű tarlótűzzel küzdenek...
- Kánikulával kezdődik a hét, aztán...
- Három pécsi drogdílert is...
- Csaknem négyszáz gyermek...
- Három éve várja a vevőket az új pécsi...
- Robbanás volt Pécsett, a Király...
- Műszaki hiba miatt késnek a vonatok a...
- Országszerte zajlik az aratás,...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- A buszon sodort egy vidítót egy pécsi...