Johnny Depp, a segítőkész életmentő
2008. március 25. kedd 15:24

Johnny Depp kizárólag azért repül Angliába, mert egy kicsi esélyt is lát arra, hogy hangját meghallva magához tér egy 5 hónapja kómában fekvő lány. Persze nem nagyképűségből, hanem meghívásra érkezik a szigetországba - írja a BulvárSport.
Eddig is tudtuk, hogy Johnny Depp jószívű, ennek most újra tanújelét adta. A 17 éves Sophie Wilkinson szülei ugyanis egy levélben arra kérték a színészt, hogy utazzon Southamptonba, ahol 5 hónapja fekszik kómában a lány, miután egy autóbalesetben súlyos sérüléseket szenvedett.
Sophie kedvenc színésze Johnny Depp, ezért a szülők abban bíznak, hogy ha meghallja a Karib-tenger kalózai sztárjának hangját, javulás érhető el az állapotában.
A szülők és Depp először abban állapodtak meg, hogy a kétgyermekes színész hangüzeneteket küld a kórházban fekvő lánynak, amit az orvosok és a szülők folyamatosan lejátszanak majd neki. Amennyiben nem érnek el javulást és Deppnek ideje jut rá, a színész személyesen is meglátogatja a southemptoni lányt.
BulvárSport
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pécsi vásár: lassan betelik a pohár a...
- Eltűnt egy tizenkét éves kislány...
- Enyhe, de esős napunk lesz...
- Kiszámította a KSH, hogyan alakult az...
- Ülésezett a kormány, mindjárt jönnek...
- Autó és motor ütközött a Móra Ferenc...
- Elloptak egy virágosdézsát egy pécsi...
- A Meixner-famílián ment a vita
- Baranyában is jelentősen emelkedett a...
- Szijjártó Péter: Ukrajna jelenleg a...

